Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji

Informujemy, że w związku z przerwą w dostawie ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej PŁYWALNIA przy ul. Wiejskiej 1A w Kwidzynie w okresie 20.07.2021 - 23.07.2021

będzie nieczynna.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

To już będzie ostatnie spotkanie 2 edycji BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA.

16-17-18 lipca 2021 zapraszamy do Górek. Po trudnym ryjewskim etapie, proponujemy na koniec, łatwy odcinek, ale najdłuższy ze wszystkich dotychczasowych - tym razem 8,7 km. Potem nastanie czas nagradzania - od czwartku 22 lipca do 28 lipca 2021 w godz. 8:00-20:00 - zapraszamy po odbiór zestawu: medal z okolicznościowym clipboardem (min. 3 zaliczone trasy) lub zestawu: medal + okolicznościowy clipboard + nagroda rzeczowa (min. 5 zaliczonych tras) tylko osobiście, do Kompleksu Sportowego przy ul. Wiejskiej WEJŚCIE NR 2 (podajemy pomocny tel. 55 6465801). 

Nagradzanie połączymy z rozdawaniem worków i rękawiczek dla chętnych do dobrowolnego sprzątania lasu (można będzie zabrać dodatkowe worki dla znajomych). 30 lipiec - 1 sierpień (piątek-sobota-niedziela) - indywidualnie posprzątamy dowolnie wybrany las Nadleśnictwa Kwidzyn i zostawimy napełnione worki w jednej z 7 lokalizacji "otaśmowanych miejsc zrzutu" (szczegółową instrukcję i wskazówki otrzymacie razem z workami na śmieci).

Organizatorzy przez 6 miesięcy bardzo się starali, żeby impreza ODPOCZNIJ OD FOTELA Wam się podobała, więc liczymy, że ładnie podziękujecie udziałem, we wspaniałej naszym zdaniem, dobrowolnej akcji "POSPRZĄTAJMY WSPÓLNIE LAS".


Mapa trasy 12 do pobrania tutaj

Mapa dojazdu do trasy 12 do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

W Ryjewie będziemy biegać i maszerować 2-4 lipiec 2021 - tam nas jeszcze nie było :)

Zapraszamy na przedostatnie leśne spotkanie do Ryjewa - start i meta atrakcyjnej trasy 7,6 km - okolice Domu Pomocy Społecznej.

Po, "afrykańskim" 10 spotkaniu cyklu BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA, doceniając Wasz wysiłek :) postanowiliśmy, że w 2 edycji obniżamy wymagane końcowe limity. Wszystkim, którzy przesłali potwierdzenie udziału minimum 3-krotnego wręczymy pamiątkowy medal i jeszcze dorzucimy każdemu okolicznościowy clipboard. Dodatkową nagrodę rzeczową otrzymają od nas Uczestnicy, z zaliczeniem minimum 5 tras. Zaprosimy Was, w dniach 22-28 lipiec, po odbieranie medali i nagród (Kompleks Sportowy przy ul. Wiejskiej - WEJŚCIE NR 2), a przy okazji, razem dla chętnych, rozdamy worki i rękawiczki do sprzątania lasu.

Szczegóły dobrowolnej akcji "POSPRZĄTAJMY WSPÓLNIE LAS" ogłosimy wkrótce.


Mapa trasy nr 11 do pobrania tutaj

Mapa dojazdu do trasy nr 11 do pobrania tutaj

 

 

 

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.