Przed nami 3 próba ODPOCZYNKU OD FOTELA Z EKOLOGIĄ.

Drugi etap za nami i drugi raz znakomicie dopisały: frekwencja i niedzielna pogoda. Bardzo nas cieszą Wasze masowe aktywności na świeżym powietrzu 🙂 Pamiętajcie – las pełen dobrej energii zawsze czeka na biegających, maszerujących i spacerujących.
Maksymalnie korzystajcie z dobrodziejstw przyrody i naszej organizacji – proponujemy 16-17 marca 2024 trzecie leśne siedmiokilometrowe spotkanie (parking przy ul. Strumykowej na Miłosnej). W naszej opinii, będzie czekała na chętnych, najpiękniejsza widokowo trasa po lasach pod Kwidzynem.
Korzystając z okazji pozdrawiamy NIEZAWODNYCH Partnerów naszego projektu: NADLEŚNICTWO KWIDZYN, UMKS KWIDZYN oraz EKO-INICJATYWĘ – D Z I Ę K U J E M Y P O R A Z K O L E J N Y !!! Jesteście ciekawi co, tym razem, przygotowała Pani Ewa Romanow-Pękal? Zaglądajcie na www.facebook.com/ewa.romanowpekal
Konkurs na spostrzegawczość od UMKS: W pobliżu przebiegu trasy, między innymi, w dwóch miejscach zaznaczonych na załączonej mapie jako Pk1 i Pk2 (do odszukania na 3 km i 5 km przy trasie), znajdują się zamontowane na stałe „Zielone Punkty Kontrolne” w formie drewnianych słupków ( nie pomylcie kilometrów bo takich punktów przy trasie jest więcej). Każdy, kto do wtorku 19.03 prześle na adres t.muller@umkskwidzyn.pl zdjęcie przy wskazanych punktach z wyraźnym numerem na słupku, weźmie udział w losowaniu 3 pakietów gadżetów ufundowanych przez Miasto Kwidzyn. Pakiety będą do odbioru w siedzibie kwidzyńskiego wydawnictwa Vega Studio Adv. przy ul. Grudziądzkiej 22/3A w Kwidzynie.
Mapa trasy w dobrej jakości do pobrania na http://www.umkskwidzyn.pl/…/1006-pobiegnij-pomaszeruj…

Apelujemy do osób korzystających z naszej oferty z pieskami – zgodnie z ustawą w lasach zabrania się puszczania psów luzem – KONIECZNIE STOSUJCIE SIĘ DO TYCH PRZEPISÓW 🙂